Obwodowe

Taśmy Dylatacyjne

PRZEŁOM – NOWA TECHNOLOGIA WYKAŃCZANIA POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH 

Skutecznie maskuje połączenie posadzki z płytą lub ścianą, zakrywa izolacje piankowa.
Unikalne rozwiązanie ,które maskuje mikropęknięcia powstałe na skutek pracy posadzki po wypełnieniu szczelin masą silikonową.
Dolna krawędź taśmy zamocowana na gumowym przegubie silnie i trwale przylega do posadzki umożliwiając tym ciągła pracę podłoża jednocześnie zabezpiecza przed przenikaniem kurzu i wilgoci.
Górna krawędź jest wyposażona w poziomą uszczelkę, która wyrównuje nierówności ścian oraz zabezpiecza przed przenikaniem wody i kurzu.
Krótki czas montażu dzięki zastosowaniu mocnej taśmy akrylowej, której temperatura racy wynosi od -30 C do + 70 C, dodatkowo taśma jest montowana do ścian za pomocą wkrętów w rozstawie co 1-2 m.

Obwodowe

Taśmy Dylatacyjne

Dylatacja jest celowo utworzoną szczeliną w budynku lub obiekcie budowlanym, której zadaniem jest umożliwienie niezależnej pracy poszczególnych części budowli. Wydzielone elementy samodzielnie przenoszą obciążenia, odkształcenia i przemieszczenia. Przerwy dylatacyjne wykonuje się, aby zabezpieczyć konstrukcję przed:
System dylatacji jest przeznaczony do wypełnień szwów roboczych i szczelin przeciwskurczowych :
W posadzkach przemysłowych i nawierzchniach obciążonych ruchem pieszym i kołowym
W nawierzchniach narażonych na wpływy atmosferyczne i duże różnice temperatur
System może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz w magazynach, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej, na parkingach itp. obiektach.
KONTAKT
Prototyp naszej taśmy został nominowany do ZŁOTEGO MEDALU targów BUDMA 2010
English
  • Napisz do nas